Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Тая Яменко

UI/UX Designer / Product Designer у Makeen LLC

З чим можу допомогти

Допоможу з формуванням портфоліо та CV для початківців та світчерів з інших сфер. Проведу портфоліо-рев'ю та дам поради з кар'єрного розвитку.

про мене

Роблю світ краще за допомогою дизайну. Працювала над різноманітними проєктами від проєктування мобільних застосунків до дизайну інтерфейсів розумних годинників. Нещодавно як дизайн-лід з командою із семи дизайнерів запустили складний мобільний додаток у сферах Health, Fitness, Nutrition. Також пишу про дизайн та естетику для Bootcamp в UX Collective.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії