← до інших менторів

Роман Родоманський

COO & Co-Founder у Ralabs

З чим можу допомогти

Протягом зустрічі ми можемо поспілкуватись на різні бізнес або технічні теми, і знайдемо декілька рішень щодо вашого запиту.

Зокрема, буду радий поспілкуватись з вами:

- етапи створення software компанії (сервісний бізнес, як аутсорсинг, або ж стартап)

- стратегія та стратегічне планування (розвиток вашого бізнесу)

- операційні задачі у відділах (Business Development, Human Resource, Recruitment, etc) або кросс-департмент (KPI / Metrics, team performance, etc).

- валідація вашої ідеї або генерування бізнес ідеї

- кар'єрна консультація (як стати більш корисним у вашій компанії щоб отримувати вищий дохід)

про мене

Я один із засновників ІТ компанії Ralabs, яку ми розпочали з моїм другом та партнером у далекому 2016 році. Обоє будучи розробниками, ми стали будувати сервісний бізнес. Самі залучили перших клієнтів. Було багато проблем, криз, та й великих перемог. Зараз наша команда складається із 80 full-time професіоналів, та багатьох part-time контракторів. До Ralabs працював близько 8 років у розробці, лідив команди, запускав Education & R&D програми, виступав на конференціях та брав участь, мабуть, в усіх можливих хакатонах.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴