Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ксенія Романюта

Employer Brand Manager у P2H

З чим можу допомогти

Можу допомогти практичними порадами по розбудові бренду роботодавця з нуля та побудові корпоративної культури. Я запускала бренд роботодавця в продуктовій IT компанії TemaBit Fozzy Group, а зараз стартую цей напрям в сервісній ІТ компанії P2H.

про мене

Маю 9+ років досвіду в брендингу роботодавця в IT, ритейл та металургійних сферах. Працювала з різними напрямками бренду роботодавця в компаніях Interpipe, Metinvest, SoftServe та Fozzy Group. Зараз очолюю напрям брендингу роботодавця та корпоративної репутації в сервісній ІТ компанії P2H. Мій ключовий досвід — корпоративна культура, внутрішні та зовнішні комунікації, CSR, маркетинг талантів та івент-менеджмент.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії