← до інших менторів

Дмитро Великоіваненко

Organizational and Agile coach, Project Organization Leader and Development Director у Organizational Pathfinders

З чим можу допомогти

Можу бути корисним у таких запитаннях:

- agile трансформації (методи, фреймворки, практичне використання) - для чого і як це насправді?

- організаційний дизайн та візія/міссія компанії - чому візія організації завжди є відмінною від заробляння грошей, і що з цим робити?

- цілі в житті організації та побудова цілеспрямованих організації (власна методика на базі Golden circle, OKR та Drive) - чому люди в організаціях не хочуть робити поставлені цілі і що ж вони хочуть?

- побудова та валідація бізнес кейсів та пітчів - чи моя бізнес модель має право на життя?

- якщо ви розгубились і не знаєте, що далі робити, куди бігти або хто ви є (тобто екзистенційно-коучингові запитання)

- кар‘єрні консультації для менеджерів та лідерів організацій - з чого почати свій шлях в лідерство і чи треба бути менеджером?

- що робити з ризиками і чи можна не звертати на них увагу?

про мене

Привіт! Мене звати Дмитро і я колись був менеджером та директором. Я стикався за життя з різними запитаннями накшталт списку нижче і знайшов для себе відповіді як з практики (13 років продуктово, проєктного та організаційного менеджменту та лідерства) так і з теорії (16 сертифікацій від Agile до психології). Мені хочется запропонувати вам поруч зі мною знайти свої відповіді, що нададуть сенсу вашим діям та дадуть опору у прийнятті рішень. Буду радий вам допомогти!

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
3000
середня сума донату — 1279 ₴