← до інших менторів

Андрій Міщенко

Креативний стратег. Член клубу артдиректорів України. Куратор на курсі Copywriting.Beginning


З чим можу допомогти

Можу допомогти з будь-яким запитом щодо креативних комунікацій чи маркетингу. Дати фідбек по креативній ідеї, докрутити ідею рекламної кампанії, вичитати ваші тексти на зміст, логіку та стиль написання. Окрім того, можу показати потенційні напрями вирішення ваших маркетингових задач і взагалі у форматі інтерв'ю навести ясність, фокус і лад у голові.

про мене

Вже 10+ років у комунікаціях. Пройшов шлях від політтехнолога і проджект-менеджера в IT до креативного директора і стратега в рекламі. Маю за вухами досвід співпраці з «Моршинською», НДІ, ЄБРР, Мінкультом та Мінцифрою. За плечима — нагороди Cannes Lions, Webby Awards, D&AD, FWA, Red Dot та інші «креативні ордени». Останні 5 років викладаю креативний копірайтинг у різних школах та на курсах. Куратор з Копірайтингу в Projector. Сам собі блогер у телеграм-каналі Dedvertising.

Останнім часом займаюся дослідженнями та стратегіями для брендів. Разом з однодумцями запускаємо кампанії на інформаційному фронті. Наприклад, коли на початку війни національна креативна індустрія почала працювати на інформаційному фронті, було дуже багато ідей «креативів» та локальних спроб вплинути на розвиток подій. Щоб сфокусувати українських креативників та збільшити потужність інформаційного фронту у десятки і сотні разів за рахунок залучення міжнародної  креативної спільноти, ми розробили єдиний Бриф для всіх креативників світу. Один бриф. Один клієнт — Україна. Одна ціль — попередити Третю Світову війну. Чотири головні задачі, які наближають цю мету. І більш ніж чіткий дедлайн — кожен день.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
середня сума донату — 1279 ₴