Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Анастасія Маринич

З чим можу допомогти

- можу дати поради "з чого почати"

- допомогти з карʼєрним розвитком

- бути ментором по корпоративній культурі та внутрішньому розвитку компанії

- як будувати HR процеси з нуля

- як набирати до себе команду

- як створювати та розвивати perfomance review та індивідуальні плани розвитку співробітників

- добре володію навичками комунікації з клієнтами з різних країн, як будувати взаємовідносини з ними та командами, що працюють на цих клієнтів

про мене

Мене звати Настя, за професією я менеджер по персоналу, HR та власне працюю в цій сфері 9 років, з них 8 - в IT компаніях. Мала змогу працювати в міжнародних продуктових компаніях, в стартапі, в аутсорсинговій компанії та в аутстаф компанії. Добре розумію різницю бізнес-підходів компаній та як будувати свою роботу за різних умов. За свою карʼєру працювала в різних HR напрямках - компенсація та бенефіти, грейди, займалась інвентами, брендом рободавця, аудитом персоналу та бюджетуванням, працювала з клієнтами з різних країн та була спікером/засновником внутрішніх курсів для менеджерів та TL.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1000
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії