Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Юлія Задворна

HR Director у PaySaxas

З чим можу допомогти

- менторська підтримка HR (junior та middle), можу поділитися своїм досвідом та знаннями, супроводжувати в розвитку професійних компетенцій (індивідуальний план розвитку для HR)

- зробити рев’ю резюме та профілю в LinkedIn

- як побудувати професійні партнерські стосунки  з керівниками команд

- як побудувати у компанії програму менторства

- як будувати HR процеси з нуля та адаптувати інструменти під потреби бізнесу

- поради з вирішенням бізнес кейсів за напрямками: команда, лідерство, зворотній зв'язок, мотивація

про мене

Маю 8+ років досвіду в HR  у компаніях з українськими та міжнародними командами зі штатом від 50 до 3000 талантів, з яких 6+ років працюю HR в IT продуктових компаніях (travel, igaming, зараз - фінтех). Основна експертиза - розробка і налаштування HR процесів, побудова HR процесів з нуля, партнерство з менеджерами всіх рівнів, розвиток команди.

Маю досвід як в ролі ментора у внутрішній менторській програмі, так і у побудові менторської програми в компанії. На мою думку, менторство це один з найефективніших інструментів на шляху до професійного розвитку. Готова ділитись своїм досвідом.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії