Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Юлія Вотченікова

Freelancer videographer / videoeditor

З чим можу допомогти

- розібратися з Adobe Premiere Pro, розвіяти туман і побороти страх всіх незрозумілих кнопочок. Після моєї консультації інструменти в програмі змінюють свій статус з "нічого не зрозуміло" в "о, я знаю як це працює"

- поради щодо роботи на фрілансі

- як комунікувати з замовником

- як вести творчі проекти від ідеї до загрузки на платформи

- як збирати команду

- де шукати натхнення

про мене

За останні 10 років, я занурювалась у безмежну глибину відеозйомки. Кожен кадр, кожен кут, кожен момент став часткою мого життя. Я відчуваю, як креативний вогонь палає у мені, розкриваючи нові горизонти та перетворюючи ідеї на незабутні візуальні шедеври.

Але моя найдовша та найпалкіша любов - Adobe Premiere Pro. Ця програма стала моїм вірним спутником, втіленням моїх творчих фантазій. Я можу говорити про неї годинами, розкриваючи всі її таємниці та можливості. Кожен кліп, кожна монтажна секунда стає частиною мого власного шедевру.

Мій досвід охоплює різні напрямки зйомки. Я впевнена у своїй здатності створювати захоплюючі музичні відеокліпи, інтервʼю та вражаючі рекламні ролики. А що стосується географії, я подорожувала зі зйомками по різних країнах, але серце завжди повертається до України, де я знаходжу натхнення для реалізації потенціалу. З задоволенням поділюсь своїми знаннями, досвідом і закохаю в Adobe Premiere pro☺️

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії