← до інших менторів

Юлія Войтенко

Marketing communication manager у Samsung Ukraine

З чим можу допомогти

Зі мною можна поспілкуватися у вільному форматі – обговорити конкретний проєкт чи коммунікацію компанії загалом. Можу консультувати в таких напрямках: комунікаційна стратегія, GTM стратегія, позиціонування, SMM, партнерський маркетинг, спонсорство, організація маркетинг-команди, роль маркетингу в компанії. Для тих, хто вирішив присвятити себе маркетингу – рев'ю резюме та поради з кар'єрного розвитку.

про мене

Маркетинг менеджер з 7+ роками досвіду у рекламі та маркетингу, останні 4 з яких пов'язані з ринком споживчої електронки (B2C та B2B). Працювала з міжнародними та локальними брендами з категорій FMCG, fintech, авто, нерухомість, міжнародними та українськими урядовими організаціями. Вірю у силу колаборацій та партнерський маркетинг. The Chartered Institute of Marketing member.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴