Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Юлія Ліснянська

Employer Branding Specialist у SoftServe. Кураторка на курсі Employer Branding та учасниця організаційної команди Employer Branding Community.

З чим можу допомогти

- у побудові та налагодженні внутрішніх комунікацій 

- імплементації engagement активностей для підсилення внутрішнього бренду компанії

- у стейкхолдер менеджменті - як взаємодіяти з великою кількістю замовників, як продати свої ідеї

- у продакшені відео контенту та колаборації з агентствами

- у event management

про мене

Сумарно маю 9 років досвіду роботи, з яких близько 6 у івентах та 3 роки в IT cфері - як Employee Relations Lead і Employer Branding Specialist.
Employer Branding - це не так давно відкрита для мене пристрасть. Це поєднання креативу, цифр та постійної комунікації з людьми. 

З цікавих проектів, які є у мене в портфелі: зйомка 3х відео-роликів (general про компанію та 2 відео-вакансії), побудова системи внутрішніх комунікацій, повне оновлення EVP з низкою нових енгейджмент активностей і ряд різноманітних івентів. Наразі я активно допомагаю розвиватись Employer Branding Community, мій основний напрям - education.

Трішки personal - я досить емпатична, відкрита та easy-going у спілкуванні. Колись певний час працювала на позиції сомельє, тому постараюсь окрім робочих порад дати рекомендацію смачного вина

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії