Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Юлія Ліснянська

Employee development & internal comms expert в ITSF (Vodafone). Кураторка на курсі Employer Branding та учасниця організаційної команди Employer Branding Community. Сертифікована спеціалістка в Employer Branding від Universum.

З чим можу допомогти

– побудова системи внутрішніх комунікацій: від рісьорчу до вимірювання ефективності та залученості

– створення EVP з 0 та активація в компанії

– автоматизація процесів у Employer Branding 

– розробка стратегії бренду роботодавця та формування цілей

– розробка комунікаційної стратегії бренду роботодавця

– драйв внутрішніх комьюніті 

– кар'єрний ріст та професійний розвиток в Employer Branding

про мене

Більше 10 років досвіду, з яких 5+ в івентах та 5 останніх в сфері брендингу роботодавця. У 2023 році пройшла сертифікацію в Universum. 

Маю досить різні проєкти у портфоліо, але найбільша частина з них пов’язана з комунікаціями та роботою з внутрішнім брендом. 

З цікавих проектів, які є у мене в портфелі: зйомка 3х відео-роликів (general про компанію та 2 відео-вакансії), побудова системи внутрішніх комунікацій, повне оновлення EVP з низкою нових енгейджмент активностей, ряд різноманітних івентів, драйвила 4 непрофесійні внутрішні комьюніті. Наразі я активно допомагаю розвиватись Employer Branding Community, мій основний напрям - education.  

Я вірю у data-driven підхід та у побудову стійких та ефективних взаємин зі стейкхолдерами. Люблю структуру, постійно взаємодію з колегами і вірю, що успішний бренд роботодавця будується тільки на формулі очікування = реальності. Займаюсь йогою, читаю нон-фікшен та фотографую у вільний час. Маю собаку на ім’я Грут.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії