Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Яна Даценко

People Partner, ex-Refacians

З чим можу допомогти

Можу допомогти з вибором hris, оптимізацією онбордингу, підвищенням залученності серед співробітників.

про мене

Моя кар'єра поза межами айті починалась в готельній індустрії та авіалініях. Це дозволило вивчати поведінку людей в різних ситуаціях. часто, непередбачуваних та провокативних. Перенесла цей досвід в піпл оперейшнс і за ці 5 років виконувала різні ролі в класичному аутсорсі, діджитал агенції та продуктовому стартапі. Вважаю, що знання теорії не гарантує успіху, тому надаю перевагу шерінгу "живих" кейсів та обміну кращими практиками.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії