Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Влад Плотніков

Співзасновник, композитор та креативний аудіопродюсер у VP Production

З чим можу допомогти

- кар’єрні консультації у сфері звукового дизайну для медіа

- необхідні навички для створення звукових рішень

- позиціонування себе як фахівця

- огляд ринку: ігрова розробка, бренди, реклама

- комунікація з клієнтами, де їх шукати

- створення ТЗ, правильні питання клієнту

- ефективний workflow для аудіо спеціаліста

- фідбек на роботи

про мене

Я співзасновник, композитор і креативний аудіопродюсер агенції VP Production. Наша команда створює звукові айдентики для ігор, брендів, та застосунків.

Мій особистий досвід у створенні аудіо – понад десять років. У мене є також інші музичні проєкти, з них особливо близький моєму серцю – мій пост-рок гурт TOTAL-EMPTY.

Ще кілька ролей, із якими я можу себе ідентифікувати: спікер, ментор інді-розробників та звукових дизайнерів, член журі Casual Connect, Global Game Jam Ukraine і Indie Cup.

Упродовж останніх п’яти років мені пощастило працювати з багатьма крутими командами. Серед них: monobank, ПУМБ Online, MAUDAU, Gingertips Game Studio (гра FoxTail), Martian Teapots (гра Trash is Fun), Tower Games (гра Fate Hunters), Indie Cup, PlayUA, Haydee Interactive (ігри Haydee & Haydee 2), Turbo Rocket Games (мобільні ігри WildCraft & Animal Garden), Carpe Diem Solutions, ВишФест, Skymoons Interactive.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії