Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Вікторія Сафронова

Talent manager у Digitally Inspired

З чим можу допомогти

Можу допомогти з початком у професії, з кар'єрними переходами, з професійним розвитком у сферах HR та кар'єрного консультування і коучингу.

про мене

Працюю в HR сфері 12 років, 5 з них є кар'єрним ментором, фасилітатором та сертифікованим кар'єрним коучем. Задіяна у Learning & Development програмах як тренерка та менторка. Допомагаю підліткам з профорієнтуванням. Навчаю кар'єрних консультантів та коучів на власному курсі. Волонтер, як "суперонучка Життєлюба" в проєкті "Трудолюб".

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії