Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Вікторія Макарчук

Head of Employer Branding у SQUAD

З чим можу допомогти

Можу допомогти з побудовою системи бренду роботодавця з нуля - розробка ціннісної пропозиції, стратегії бренду роботодавця, системи внутрішніх та зовнішніх комунікацій, а також формування команди. Цікавлюся напрямком розробки амбасадорських програм в компанії та можу з цим допомогти.

про мене

З 2015 року працюю в напрямку бренду роботодавця в продуктових компаніях (ZEO Alliance, Playrix, Wirex). Маю досвід з зовнішніми та внутрішніми комунікаціями в компанії та побудовою стратегії і команд з нуля. Останній рік очолюю напрямок роботи з брендом роботодавця в SQUAD. Разом з командою розвиваємо зовнішній бренд роботодавця SQUAD. В 2021 році отримала сертифікацію Universum Certified Employer Branding Professional.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії