Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Вероніка Склярова

Генеральна директорка у Art therapy force, Parade-fest

З чим можу допомогти

- організація культурних онлайн/офлайн подій

- продюсування міжнародних культурних проєктів

- діджитал-рішення для культури

- пошук та співпраця з міжнародними партнерами

- фандрейзинг в культурній сфері

про мене

Програмна-директорка фестивалю Parade-fest, продюсерка МТК Дольмен, культурна журналістка. Кураторка мистецьких проєктів, науково-парктичних конференцій, виставок. Учасниця міжнародних резиденцій у м. Любляна (Словенія), м. Варшава (Польща), м. Братислава (Словаччина), Берлін (Німеччина), Ніцца (Франція) та ін. Дописувачка всеукраїнських культурних видань. Лекторка з сучасного мистецтва, фандрайзингу, проектного менеджменту.

Після лютого 2022 створила три проєкти, "Антологія24" збірка та публікація текстів для театру написаних після початку повномасштабного вторгнення.

"Art therapy force" - масштабний освітній проєкт націлений на переорієнтацію освітніх напрямів творчих ВНЗ України до сертифікації арт-терапевтів та безпосередню роботу митців з українськими дітьми, ВПО, ветеранами, дітьми у притулках та онкологічних лікарнях. Координаторка українського павільйону на Avignon off - theatre festival, тп низки національних театральних фестивалей Європи, членкиня жюрі польської драматургічної нагороди Avrora міста Бигдощ, координаторка\продюсерка виставки "Курбас. Майстерні" присвяченій 100 річчю від заснування МОБ.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії