Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Василь Близнюк

Senior Social Media Specialist у Pleon Talan

З чим можу допомогти

- зможу допомогти у плануванні активності вашого бренду в соціальних мережах. Допоможу з аудитом, стратегією, медіа-плануванням

- налаштування реклами в Meta (facebook, instagram). Огляд рекламного кабінету, розбір цілей, налаштування рекламних кампаній

- допоможу зі штормом креативної частини кампанії з точки зору просування майбутнього контенту

про мене

Працюю у сфері digital вже 6+ років, спеціалізуюсь на social media. Маю досвід роботи з великими брендами FMCG, Auto, Telecom. Останнім часом займаюсь великими соціальними та урядовими проєктами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії