Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Валерія Сочивець

Директорка, продюсерка, режисерка у Сучасне Українське Кіно

З чим можу допомогти

- консультації по сторітелінгу

- з презентаціями аудіо-візуальних проєктів

- консультації по фестивальній дистриб'юції

- написанням маркетингової стратегії

про мене

Членкиня Української Кіноакадемії.

Членкиня Європейської Кіноакадемії.

Членкиня Українського Оскарівського комітету.

Народилася у Києві, після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка – Карого на режисерський факультет в майстерню Василя Вітера. З 2012 року куратор кінопрограми на фестивалі ГОГОЛЬFEST. З 2014-го до 2017-го – програмний директор кінотеатру ГОГОЛЬFEST. У 2015 році засновула громадську організацію «СУК», метою якої є популяризація українського кінематографа та виробництво фільмів.

З 2015 року створюю декілька незалежних від державного фінансування короткометражних фільмів, що беруть участь в багатьох престижних міжнародних кінофестивалях таких як Rotterdam IFF, San Sebastian IFF, Sarajevo IFF, Clermont-Ferrant, POFF Shorts в Таллінні. Учасниця міжнародних пітчингів та копродукційних маркетів, серед яких перемоги з проєктом “Із зав'язаними очима” на Connecting Cottbus та Boat Molodist Kyiv International FF 2015.

У 2016 р. – кураторка кінопрограми фестивалів Intermezzo та МФСМ Porto Franko. У 2017 році членкиня журі Всеукраїнського кінофестивалю “Відкрита Ніч”. В 2019 році за підтримки УКФ організація “СУК” проводить фестиваль короткометражних фільмів “Кіноогляд” в Будинку Кіно. У 2020 році членкиня журі літературного конкурсу “Коронація слова”. У 2020 році учасниця експертної комісії Держкіно України конкурсу дебютних фільмів. З 2018 по 2024 роки членкиня Правління Української кіноакадемії. В своїй продюсерській фільмографії має 13 короткометражних фільмів та 4 повнометражних.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії