Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Валерія Мерзлікіна

HR Business Partner у Roosh

З чим можу допомогти

- створення і впровадження HR процедур та інструментів: розробка HR стратегії, онбординг та оффбординг співробітників, оцінка і розвиток, робота з HR метриками та аналітикою, управління залученістю співробітників - проведення досліджень та робота з результатами

- консультування керівників команд

- підтримка для тих, хто починає свій шлях в HR професії

про мене

Привіт! Я вже 10 років працюю в HR, маю досвід в різних сферах та компаніях - FMCG, медіа, IT, державне управління. Спеціалізуюсь на розбудові і впровадженні HR інструментів та навчанні керівників.

Підтримую менеджерів так, щоб вони були найкращими лідерами для своїх команд. Проводжу тренінги та надаю консультаційні послуги.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії