Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Тетяна Томяк

Senior Employer Brand Specialist у SoftServe

З чим можу допомогти

- розкажу, як створювати внутрішні wow-процеси та продукти у сфері Employer Branding та HR для поліпшення життя колег і компанії в цілому

- розберу, як  проводити аналіз конкурентів на локальному та міжнародному ринку, щоб знати всіх, як своїх п’ять пальців

- поділюсь, як легко влаштувати атмосферний захід для 30 осіб на руфтопі  і гучну вечірку для 1000 осіб. А, ще розкрию секрети online подій з більше ніж 5000 переглядів

- розповім, чому eNPS повинен стави вашим найкращим другом та як він допомагає з Employer Branding

- поділюсь 101 порадою, як презентувати від ідеї корпоративу до концепції запуску створення марсоходу та розберу з чого складається класний «pitching»

- розкрию секрет, як добувати креатив для SMM, PR комункацій без сірників та хмизу у будь-який час

про мене

Я працюю у сфері маркетингу та HR вже понад 7 років (довелось відкрити резюме, щоб правильно порахувати). За цей час вдалось попрацювати з ТОП- міжнародними FMCG компаніями в Україні, компаніями з Big 4 групи та іноземними комерційними банками. Зараз вже понад рік займаюсь розвитком бренду роботодавця в одній з найбільших аутсорсингових IT компаній в Україні.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії