← до інших менторів

Станіслав Стояцький

Chief Creative Officer у Netpeak

З чим можу допомогти

- поєднання performance та branding підходів для розвитку бізнесу

- пошук та формулювання цінності вашого продукту

- перевірка гіпотез для масштабування

- консультації для бізнесу щодо візуальних комунікацій та брендингу

- портфоліо рев'ю та поради з кар'єрного розвитку

- тест ваших комунікаційних ідей, спільний брейншторм

про мене

З 2008 року займаюсь креативними комунікаціями та розвитком брендів. Працював як з великими міжнародним компаніями Coca-Cola, McDonald`s, Lenovo, Deloitte, Microsoft, Citroene, так і з локальним бізнесом та стартапами. Володар понад 60 нагород за креативні проєкти. Провів понад 100 майстер-класів та виступів на галузевих заходах на тему креативності, маркетингу у соціальних мережах, стратегії та побудови команд. З 2018 активно вивчає product marketing, у 2021 році здобуває класичну маркетингову освіту у MIM-Kyiv, та відтоді поєднує ці два підходи для ефективного досягнення цілей бізнесу.

Не люблю яблука та родзинки.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.