Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Сніжана Шевченко

Global Mobility Expert у SoftServe, консультантка в Аналітичному центрі Асоціації жінок-юристок України "ЮрФем"

З чим можу допомогти

- провести коучинг сесію (кар'єрний коучинг, лайф коучинг)

- розібратись із питаннями глобальної мобільності (на що звернути увагу, якщо Ви хочете релокуватись або якщо Ви плануєте розробляти програму глобальної мобільності для своєї компанії)

- консультування щодо Business and Human Rights, Women Rights - створення програм і політик - розібратись, як і чому це може бути цікаво для Вашого бізнесу

- консультування щодо розвитку soft skills, leadership skills

про мене

Мені подобається міжфункціональні речі в житті. Саме тому мій професійний досвід - це мікс юристки, аналітика, дослідниці, а також бізнес-консультантки. Мені цікаво право. Саме тому я досліджувала і написала дисертацію про права людини.

Мені подобається працювати з бізнесом, допомагати за допомогою різних знань та інструментів допомагати їм в досягненні цілей. Мені важлива тема прав людини, бізнесу і прав людини, прав жінок (в т.ч., стандартів ЄС). Саме тому я знаходжу час для написання аналітики, статей, дописів щодо цих тем.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії