Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Слава Петроченко

Software Development Manager у Amazon

З чим можу допомогти

Можу допомогти як із загальними темами для початківців в IT (вибір спеціалізації, рев'ю плану/портфоліо/резюме, mock interview), так і з детальним та глибоким аналізом запитів у сфері engineering management (people, project management & technical leadership) та розробки ПЗ (mobile).

про мене

Тривалий час займався розробкою під мобільні платформи, останні декілька років працюю Engineering Manager'ом у компанії SQUAD. Маю бекграунд в психотерапії (системний напрям) та провалений стартап у цій сфері :)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії