Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Сергій Товстоног

Lead Backend Engineer у Helu

З чим можу допомогти

- проконсультувати світчерів чи джунів з питань професійного розвитку, особливо в галузі Backend development, python development, support, DevOps

- рев'ю python коду, архітектури та інфраструктури (AWS) застосунку, рекомендації щодо оптимізації

- консультація стартапів по автоматизії деплоймента. Відповім на питання в стилі "у мене є код, як його простіше чи автоматично деплоїти в хмару"

- організаційні питання команди розробки чи підтримки, наприклад. Scrum чи Canban

- телеграм боти на python

про мене

17 років в ІТ із яких 10 останніх на менеджмент позиціях. Працював у різних IT-галузях: у підтримці/DevOps/розробці. З 2019 року в основном python-розробка та project/team management. Більшість часу працював з фінансовими організаціями. Здав CFA Level 1 екзамен у 2014 році.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії