Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Ольга Смоліна

Ex-Creative Head у Snack Production. Володіє двома компетенціями: розробка та практична реалізація креативних стратегій для брендів.

З чим можу допомогти

- можу провести вас за руку по всім етапам на шляху "Від креативу до ефіру". Іншими словами : бриф, креатив, сценарій, вибір продакшн студії, режисерські трітменти, тендерні процедури, продакшн ролика, затвердження, передача на канали

- якщо ви працюєте  in house, або просто вперше зіткнулися з завданням розробити креатив, написати сценарій, вам потрібно обрати режисера та продакшн, ви ніколи не проводили тендер і не знаєте з чого почати та на що звертати увагу, не знаєте що воно таке: трітмент, тейбл топ, дедлайн, мастерінг, кастинг та навіщо на майданчику  50-100 людей й що вони взагалі там роблять, як зрозуміти бюджет ок чи космос, куди подивитись, щоб побачити де "заховані" гроші та купа інших деталей - вам до мене! Окремо можемо поговорити про співпрацю з селебреті та агенціями

- пояснити про етапи розробки креативної стратегії

- зробити ревью вашому креативу (в рамках сесії)

- допомогти навчитися презентувати свої ідеї  власнику чи клієнту

- для представників агенцій - як провести переговори з клієнтом та виграти тендер (з точки зору КД поділюся чим відрізняються агенції, які завжди виграють)

- для представників клієнта - на що звертати увагу при виборі партнерів, щоб досягти KPI та залишиться друзями

- підготувати до співбесіди на посаду креативного менеджера, копірайтера, smm  менеджера.

про мене

Мене звати Ольга Смоліна, і я вмію закохувати людей у бренди. Я володію двома компетенціями: розробка та практична реалізація креативних стратегій для брендів. Це моя суперсила. Із моєю допомогою ідея стає матеріальною та вимірюваною в конкретних, іміджевих і бізнес-показниках. Я працюю у сфері креативного маркетингу понад 20 років. За цей час мною було створено і реалізовано сотні ідей і проєктів. Спираючись на власний досвід, я можу стверджувати, що будь-яка стратегія — ця обіцянка. Щоб її виконати, треба мати чіткий алгоритм її імплементації.

Останні вісім років я є Creative Head компанії «Snack Production» — українського виробника снеків європейської якості, абсолютного лідера снекового ринку України: сухариків «Flint», насіння «Сан Санич», горішків і попкорну «Big Bob», чіпсів «Chipster's». Мною було реалізовано понад 24 креативні стратегії, 60 сценаріїв рекламних роликів, слоганів, ідей колаборацій із селебріті та промоакцій. Маю успішний досвід із запуску нових продуктів і брендів, побудови ефективного контакту бренду з аудиторією, виведення бренду в Top of mind, позицію «Народна марка», ідеї комунікації, досвід зростання продажів у кризу 2020. Працювала з ліцензією «Rogue One: A Star Wars Story» («Бунтар один. Зоряні війни: Історії») (LucasFilm) для бренду «Flint» (ідея, сценарій, рекламний ролик, POS-матеріали, діджитал, промо) та багато іншого.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії