Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ольга Остапович

Founder, HR у CompliT

З чим можу допомогти

Консультації щодо побудови та автоматизації HR процесів, можу поділитись досвідом як HR працював за принципами Agile (стендапи, пленінги, демо та ретро), а також допомога в особистому розвитку в професії.

про мене

Засновниця консалтингової компанії CompliT. У минулому HRD у BETER, HR Lead в IT компанії MacPaw та компанії Sixt, яка є найбільш впізнаваним брендом у сфері прокату авто. Крім будування HR процесів, в більшості з «0», я обожнюю працювати з метриками та дашбордами. Є досвід швидкого масштабування та трансформації із локального бізнесу в глобальну компанію. Також адаптувала HR стратегії під цілі бізнесу, що знімювались мінімум тричі на рік. Я п’ять разів запускала програми навчання для менторів та керівників. Із CSR проєктів найбільше пишаюся благодійною конференцію #Confeteens для дітей 07-11 класів для школи інтернат у м. Володарка.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1200
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії