Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ольга Новикова

CEO у MoreThan

З чим можу допомогти

Можу допомогти з побудовою EVP, аудитом та оновленням культури компанії, побудовою стратегії бренду роботодавця, аналізом та покращенням Employee Experience.

про мене

10 років працюю в HR та маркетингу. Маю дуже різнобічний досвід роботи, проте найбільше люблю стратегічне планування, аудити, роботу з брендом роботодавця та досвідом співробітників. Наразі маю власне агентство в області рекрутингу та бренду роботодавця. Обожнюю будувати dream teams.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії