Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Ольга Чура

Marketing Manager у Label Your Data

З чим можу допомогти

Можу дати пораду щодо карʼєрного розвитку, контент-стратегії для бренду, SMM стратегії, роботи з українськими блогерами, контент-аудиту сайту, аудиту соціальних мереж, контент-продакшену інхаус.

про мене

Маю 6 років досвіду в маркетингу в діджитальних агенціях, продуктових та В2В компаніях. Разом з командою з нуля створювала контент-стратегію та креативи для мобільного додатку, знімала фото та відео для реклами в соціальних мережах, запускала кампанії з інфлюенсерами по всьому світу. Експерт в побудові контент-стратегій та комунікації з креативними командами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії