Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександра Сагайдак

Customer Success Director у PeopleForce

З чим можу допомогти

Моя основа експертиза як отримати роботу в Customer service, як працювати з клієнтами з США, Англії та Європи. Також допоможу створити резюме, презентаційний лист та оформити лінкідін та отримати свою першу роботу. Також маю великий досвід роботи в стартапах та у побудові команд та процесів з 0. Буду рада допомогти!

про мене

Мене звати Саша, мені 30 років, я з Одеси. В мене 8 років досвіду в сфері Account management/ Customer support/ Customer Succes. Я маю досвід менторства в інших проектах, тому буду рада допомогти знайти роботу, створити резюме та просуватись в нетехнічних професіях.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії