Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олена Шибаєва

International Marketing Expert у No Fluff Jobs

З чим можу допомогти

- івент-менеджмент — від маленьких вебінарів до великих конференцій в онлайн чи офлайн форматі

- EB, Candidate та Employee Experience, особливо, якщо ви відкриваєте офіси в Польщі

- контент-менеджмент — розробка та масштабування

про мене

International Marketing Expert — Eastern Europe в No Fluff Jobs — портал із вакансіями для ІТ-спеціалістів, де в кожній вакансії вказані зарплатні вилки. Понад 10 років досвіду роботи у комунікаціях у Польщі та Україні. До No Fluff Jobs працювала HR Marketing Manager в DataArt, де понад 6 років займалася просуванням бренду роботодавця та вакансій у країнах Східної Європи.Сильні сторони: HR-маркетинг, Employer Brading, івент-менеджмент, контент-маркетинг та SMM, аналітика.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії