Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олена Кізіменко

Scrum master, Agile Coach у Київстар. Кураторка курсів Facilitation of Group Meetings та IT Project Management

З чим можу допомогти

Можу допомогти з усіма питаннями, пов'язаними з побудовою процесів розробки та впровадження програмного забезпечення та розібратися з найпопулярнішими методологіями та фреймворками: Scrum/Agile, Kanban, Waterfall, LeSS. Менторю менеджерів проєктів, скрам майстрів, product owners будь якого рівня. Допомагаю з техніками фасилітації та проєктування зустрічей

про мене

Маю досвід Senior Project manager у продуктових ІТ компаніях/ІТ підрозділах корпорацій. Створювала РМО, ком'юніті проджект менеджерів та скрам майстрів. Захоплююся принципами ненасильницького спілкування, застосовуючи їх в роботі Scrum-команд.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії