Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Олена Касьненко

Data Science Lead у Toyota Connected

З чим можу допомогти

тим, хто ще починає робити перші кроки в DS/AI:

- надаю консультації та створюю програму навчання для вибору шляху кар'єри в Data Science/AI, як в Україні, так і за кордоном.

- допомагаю зі створенням портфоліо та готую до перших співбесід.

тим, хто вже має досвід в DS/AI:

- надаю підтримку у розвитку hard skills у програмування на Python, SQL, machine learning alghorithms та soft skills, таких як комунікація, презентація та управління проектами.

- допомагаю в підготовці до співбесід на позиції Data Scientist/MLE, включаючи створення программи підготовки та Mock inteviews.

для молодих та не дуже Data Science Lead:

- навчаю, як будувати команду, розвивати таланти, створювати процеси та роадмапи команди, спілкуватися зі стейкхолдерами та уникати перевантаження.

для тих, хто хоче створити власний DS відділ:

- консультую з щобо процесу створення власного DS відділу, перед тим визначаючи чи треба він взагалі, від набору персоналу до розвитку стратегій та ефективної співпраці з іншими відділами компанії.

про мене

Я Data Science Lead з 10 роками досвіду з DS/AI.  Маю досвід роботи в украінських та англійських компаніях. Зараз я працюю в Toyota Connected Europe в Лондоні, де відповідаю за процесс строверення моделей для Toyota Group від ідеї до підтримки рішення в проді. Також в моєму портфоліо є робота в лонлонському офісі Deloitte, де я відповідала за команду по MLOps та вела GenAI та NLP проекти, EVO (Prom.ua), де я створила Data Science відділ з 0 і разом з командою вивела на продакшн з десяток моделей ML моделей,  CloudMade (зараз частина Stelantis), де я робила багато R&D проектів для топових автомобільних компаній в світі та працювала над створенням AI-powered framework для аналізу данних з personal vehicles, в ПриватБанку та Monobank, де я розробляла кредитні скорінгові моделі. За цей час я променторила багато людей і мені це дійсно подобається.Мій основний інтерес вцілому - як зробити Data Science проекти дійсно корисними для бізнесу, тому знаю багато різного починаючи від психологіі до останіх тенденцій в AI.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
IBAN: UA643052990000026000016814681
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії

Як забронювати зустріч?

Крок 1 - Зробіть донат за реквізитами:
БО БФ ПРОДЖЕКТОР ФОРСЕС САППОРТ
IBAN: UA643052990000026000016814681
Код одержувача: 45017700
крок 2  - зробіть скріншот донату або квитанції
крок 3 - оберіть зручний день та час в календарі та підвантажте скріншот у відповідне поле форми

*вибачте за тимчасові незручності:)