Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Олена Карась

Consultant у White sales

З чим можу допомогти

Систематизація продажів - правила, стандарти, софти, ролі та функції в продажах, система мотивації, управління та контроль, звіти, стратегія продажів (важливо саме продажів, а не розвитку продукту та маркетингу).

про мене

Я обожнюю продажі. Почала свій шлях з оператора кол-центру, працювала менеджером продажів та виросла до керівника відділу, продавала "по-холодному" - тоді зрозуміла, що мені це сильно не подобається і я більше так не хочу. Зараз в White sales ми пропагуємо продажі, які комфортні як для менеджерів, так і для клієнтів. Я проти "впарювання" та негативного сприйняття слова "продажі" як такого. Хочу, щоб люди дійсно поважали менеджерів з продажу, їх роботу та щоб ця професія розвивалася - бо без продажів не буде бізнесу.

Я маю досвід впровадження змін у продажі для більш ніж 40 компаній (в різній глибині занурення в їх процеси) із абсолютно різних сфер бізнесу. Від консультацій та впровадження CRM, до управління продажами в постійних проектах.

Про мене. Особисто я люблю свободу, тому обожнюю мою "бірюзову" компанію - без понять "робочий день",  керівників та підлеглих у гарному понятті. У вільний час я займаюсь йогою, плету прикраси та малюю картини. :)

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії