Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Олена Дальська-Латошевіч

Chief Communications Officer у WePlay Holding

З чим можу допомогти

Можу дати поради, як будувати глобальні комунікації у час війни

про мене

Директорка з PR та комунікацій, приєдналася до кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports у грудні 2018 року. Основними напрямами роботи є стратегічні комунікації, Media Relations, включаючи організацію роботи пресслужби та SMM, антикризові комунікації, репутаційний менеджмент, стейкхолдер-менеджмент та персональний PR. Я - сертифікований фахівець у сфері PR та комунікацій, маю британський диплом Dip CIPR від Chartered Institute of Public Relations, є членом міжнародних PR-асоціацій CIPR та PRCA. До 2018 року обіймала посаду PR-директорки в агенції маркетингових комунікацій SAME & Friends, працювала старшою редакторкою журналу Marie Claire та займалася маркетингом у компанії Video International Ukraine. Мрію створювати кейси, гідні перемоги на CIPR Excellence Awards, та PR-кампанії, що змінюють світ на краще.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії