Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олексій Гришко

Product Manager у Сільпо

З чим можу допомогти

Готовий допомогти з першими кроками в кар'єрі Product Manager: перехід з іншої сфери, опанування бази, підготовка CV, пошук першої роботи. Junior PM можу бути корисним з питань, які РМ вирішує щодня: управління, операційна діяльність, аналітика, дослідження користувачів тощо.

про мене

РМ в Сільпо (е-ком сервіси). До цього 3 роки в Appflame. Пройшов змістовний шлях, став РМ-ом не за день та готовий ділитись цим досвідом. Менторю понад 1.5 роки, тож маю зграйку людей, яким допоміг з проф. викликами. Веду блог на Medium про менеджмент, інвестиції та психологію. Вчив гештальт, тепер вчусь АІ.


про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії