Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Олексій Панчук

Senior PPC Manager у PandaDoc

З чим можу допомогти

- вибір платформи для просування та реклами виходячи з цілей бізнесу та поради щодо правильного використання рекламного бюджету

- консультація щодо створення та запуску рекламних кампаній на іноземних ринках по всьому світу (North America, Europe, Asia, LATAM, Australia, ...)

- консультація по рекламним кампаніям в Google Ads (Search/Display/Youtube), LinkedIn Ads, Meta Ads (Facebook+Instagram), Quora Ads, Reddit Ads

- консультація з інструментів Google Tag Manager / Looker (Data Studio) / Google Analytics 4

- навички, які потрібно мати, щоб стати класним і затребуваним PPC-спеціалістом

P.S. Не працював з crypto, gambling, dating - тому навряд чи зможу допомогти бізнесам з цих ніш.

про мене

Привіт 👋

Мене звати Олексій, я Senior PPC Manager у продуктовій компанії PandaDoc, одного з світових лідерів у сфері цифрового документообігу.

Маю досвід роботи більше 8-ми років з PPC/Performance Marketing у нішах eCommerce, B2B та SaaS, та багатьма каналами: Google, Meta, Microsoft, LinkedIn, Quora, Reddit, Youtube.

Працював і працюю з бюджетами різних масштабів: від $5,000 до $700,000 на місяць.

До PandaDoc працював у компаніях TemplateMonster та Reply.io

Є ментором та учасником багатьох спільнот з маркетингу: DemandCurve, GrowthMentor, Directive Society, RevGenius, Paid Search Association, Driving Demand, Demand Community, PPC Live UK.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії