Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олексій Орєшко

Machine Learning TL у Google

З чим можу допомогти

Кому можу допомогти:

- керівникам бізнесу, які хочуть впроваджувати МЛ, але не знають з чого почати

- тех лідам, які хочуть ефективно організувати роботу МЛ команди

- інженерам, які не знають чому їх модель працює не так ефективно, як хотілося б

про мене

Приблизно десять років я розробляю платформу для машинного навчання в компанії Гугл, а також застосовую цю платформу для покращення алгоритмів веб-пошуку, YouTube, Play Store та інших продуктів. З-поміж іншого, розробив модель для оцінки якості застосунків в Play Store, модель для оцінки якості відео на YouTube, модель для передбачення часу перегляду відео на YouTube, та багато інших проектів. Цікавлюсь перенесенням ідей, практик, та процесів з розробки програм в машинне навчання. В минулому - любитель змагань з програмування і адмін на TopCoder.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії