Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександра Підгаєвська

Приватна психологиня та лекторка

З чим можу допомогти

Можу допомогти з розвитком м’яких навичок, набуттям психологічної стійкості та впевненості, а також зі зниженням тривоги та агресії.

про мене

Психологиня та лекторка. Працюю з людьми, а не із запитами. З 2016 року консультую приватно та в корпоративному форматі. З 2018 року читаю лекції – публічні та на замовлення – де розкладаю складні теми просто та зрозуміло. Записую подкаст в телеграмі про емоції та стани "Як це пережити?!"

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії