Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександра Литвиненко

CSR PR Specialist у MacPaw

З чим можу допомогти

- аудит наявної комунікаційної/PR стратегії та рекомендації щодо покращення

- планування та вимірювання ефективності комунікаційної/PR кампанії

- запуск і стратегічні CSR/ESG комунікації

- побудова репутаційного бренду, маркетингу і комунікацій для некомерційних організацій

- підбір релевантних каналів комунікації (зокрема, івентів, нагород)

- кар’єрне консультування для спеціалістів у сфері PR та комунікацій

про мене

10+ років досвіду у стратегічних комунікаціях і PR. Досвід у компаніях у сферах IT, інвестицій, міжнародних організаціях. Зараз - CSR PR Specialist в IT-компанії MacPaw. Відповідаю за комунікації і PR CSR напрямку компанії, куди входить MacPaw Foundation.

До того, як перейти в tech-сектор, працювала в International Organization for Migration (The UN Migration Agency), де запускала адвокаційні і комунікаційні кампанії спрямовані на зміну поведінки (Behavioral Change Communication), очолювала відділ розвитку і партнерств українського приватного благодійного фонду Zagoriy Foundation.

Як зовнішня консультантка, допомагаю проєктам міжнародної технічної допомоги з побудови стратегічних комунікацій/PR та вимірювання ефективності комунікацій. Консультую зі стратегічних комунікацій проєкти, які фінансуються найбільшими міжнародними донорами (USAID, Chemonics International, The EU, European Commission, USAID, GIZ).

Знаю, як створювати impact за допомогою комунікацій та створюю комунікаційні кампанії, які отримують міжнародне визнання.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії