Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександра Баюр

Власниця та експертка з продажів у Sales Strategy Generator

З чим можу допомогти

- сформувати або вдосконалити стратегію продажів продукту, включаючи сегментацію та виведення портретів клієнтів, каналів залучення, бізнес-процесів та воронок угоди, інструментів та стандартів продажів

- побудувати комунікаційні стратегії з сегментами клієнтів

- сформувати структуру та ролі відділу продажів  

- сформувати систему управління продажами (систему планування та контролю, включаючи систему KPI та виведення аналітики, систему мотивації відділу продажів та взаємодії всередині відділу)

- сформувати систему підвищення кваліфікації sales-менеджерів

про мене

Маю 15 років досвіду у сфері продажів та управління ними.

Понад 7 років займаюсь улюбленою справою у ролі експерта, допомагаю бізнесам формувати ефективні стратегії продажів, займаюсь коучінгом управлінців продажами, треную команди продажів.

Люблю математику - звіти й аналітику, адже саме аналітичні данні дають змогу формувати ефективні шляхи та досягати поставлених цілей. Захоплююсь фотографією та візуалізацією як у професійній сфері, так і для особистих цілей.  Надихаюсь подорожами, успішними історіями та нетворкінгом з метою обміну досвідом та корисними контактами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії