Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олександр Перельотов

Co-Founder and Design Director у Excited

З чим можу допомогти

Хочу допомогти дизайнерам краще продавати себе через якісне портфоліо, знайти зони для розвитку та підказати які помилки не варто робити при створенні дизайн агенції.

про мене

Маю більше 10 років досвіду в дизайні інтерфейсів, а останні 4 роки витрачаю всю увагу та час як співзасновник та дизайн-директор агенції Excited. За ці чотири роки під моїм частковим керівництвом Excited стала однією з ТОП 10 UX агенцій у світовому рейтингу Clutch, отримала 4 Red Dot, Awwwards, дві W3 awards та ін.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії