Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Олег Рибаков

Product Manager, Booking Experience у June Homes

З чим можу допомогти

Я допоможу тим, хто хоче перейти в product management, адже сам перейшов у сферу з бізнес напрямку. Допоможу підготуватись до інтерв'ю (реальне mock-interview), а також розповім, що робити в перші 30-60 днів, якщо ти став продактом.

про мене

Останні три роки я будував фуд-делівері у різних ролях (від Sales до Lead Product Manager) в Uber та Rocket, а сьогодні челенджу застарілі стандарти на ринку середньо/довгострокової оренди нерухомості США. У вільний час пишу музику та дегустую вино.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії