Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Наталя Кривич

Project Coordinator у N-iX

З чим можу допомогти

- можу дати пораду стосовно кар'єрного розвитку в рекрутменті, hr та PM. А також, як свічнутися із одного напрямку в інший

- найм працівників

- що робити і як вижити, якщо ти лід початківець

- менеджмент команд

про мене

Я людина - “швейцарський ніж”. Вмію будувати рекрутмент, HR /Office процеси з нуля, при потребі можу оптимізувати існуючі: onboarding/off-boarding, performance management, а також, обрати найкращу стратегію пошуку кандидатів. Маю досвід менеджменту одночасно декількох команд і загалом просто обожнюю будувати dream teams. На даному етапі координую 6 проєктів ( майже 50 людей) в компанії N-iX.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії