Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Наталка Забитівська

Talent Success Lead у SoftServe

З чим можу допомогти

Якщо ви в пошуках нової роботи чи кар'єрних змін, то:

- допоможу якісно попрацювати над вашим резюме, профілем в LinkedIn та супровідним листом

- скласти план пошуку роботи/ кар'єрних змін та періодично контролювати його виконання

- підготуватись до співбесід

Якщо ви HR з невеликим досвідом роботи, то наші менторінг сесії можуть стати місцем опрацювання робочих кейсів, вашої підтримки та професійного розвитку.

Компаніям допомагаю проведенням аудиту HR процесів, вдосконаленням та формуванням процесів, розробкою стратегій внутрішньої та зовнішньої комунікації, побудови бренду роботодавця, проведенням тренінгів щодо надання зворотного зв'язку, цілепокладання та інше.

про мене

10 років досвіду в HR та рекрутингу на різних посадах (від операційних до управлінських) працювала у малих та великих ІТ компаніях.

2 роки паралельної проектної роботи в HR консалтингу компаній, HR менторстві та кар’єрному консалтингу.

Маю диплом магістра з HR and Organizational Development від Lviv Business School (2021) та сертифікат Agile Coaching ICP-ACC (2022).

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії