Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Наталія Тадеєва

Chief Operating Officer у Proxima Research International

З чим можу допомогти

Як айтівець у світі фінансів, адміністрування бізнесу та організації, я можу допомогти твоєму стартапу не лише з фінансовою стороною, але й з організаційною структурою та бізнес-процесами. Ось як разом ми можемо підвищити ефективність та веселість у твоєму стартапі:

- фінансове хакерство та "кодування" бюджетних процесів – усунемо фінансові «баги»

- мотивування команди на ефективність за принципом «Кожен на своєму місці»

- "архітектура" бізнесу та розробка оргструктури

- запрограмуємо оптимальні бізнес-процеси

про мене

Протягом останніх 2 років я була частиною Proxima Research International LLC, де відповідала за досягнення фінансових цілей, керувала високопродуктивною командою та сприяла розширенню бізнесу та покращенню бізнес-процесів.


Перед цим, протягом 4 років займалася трансформацією в DTEK, де вдало впроваджувала стратегії з ефективності та автоматизації фінансових процесів.


Керувала бізнесом (аутсорсинг професійних послуг в Україні), де досягла прибутковості бізнесу та впровадила стратегії для поліпшення клієнтської підтримки та стратегічного маркетингу.

Значний досвід у фінансах як CFO та аудитор EY.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії