← до інших менторів

Наталія Годек

Staff Cloud Engineer у Babylon

З чим можу допомогти

Можу допомогти розібратися в напрямах ІТ, порадити щодо кар'єрного розвитку в DevOps та хмарних технологіях, провести консультацію з вибудови професійного профілю. З радістю допоможу пропрацювати професійну ідентичність, якщо ти - представник меншин.

про мене

Я - системний інженер, представниця професії, також відомої як DevOps, platform/cloud/systems/infrastructure engineering і навіть SRE. У моїй історії - моніторинг мереж ООН, датацентри приватного банку в Швейцарії та гіганта фінансової індустрії в Лондоні, а останні три роки - multi-cloud інфраструктура компанії-єдинорога Бабілон, де наразі я - Staff Cloud Engineer і будую платформи обробки даних на AWS та GCP. Я обожнюю цю сферу, а також ком'юніті, в якому все живе та розвивається. Працюючи з надскладними задачами, що існують в світі digital healthcare, мені є чим поділитися. Тому я активно розвиваю свої навички спікера - і з радістю поділюся знаннями в цьому плані також.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴