Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Наталі Контемір

Co-owner у BigBig consulting. Розвивала франчайзингові мережі Join UP та G.Bar

З чим можу допомогти

Аудит всіх бізнес-стратегій та поради з масштабування бізнесу

про мене

Бізнес-стратег, консультантка з брендінгу та масштабування, співзасновниця консалтингу BigBig. Понад 15 років працюю з компаніями у сфері туризму, готельного бізнесу, краси, моди, освіти, івентів. Розвивала франчайзингові мережі Join UP, G.Bar. Брала участь на етапі pre-opening бутік-готелю Bursa. Співавтор першої в Україні соціальної франшизи «Школа Супергероїв». Адепт цілісного консалтингу – за кожним брендом, бізнесом, творчістю стоїть людина. Все, що є особливого у вас, є і у вашої справи.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії