Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Настя Щербань

Засновниця та артдиректорка у perfectly boring studio

З чим можу допомогти

Проводжу портфоліо-рев'ю, консультації з фрілансу та роботи на міжнародному ринку. Спеціалізуюся на дизайні айдентики і можу порадити, як найкраще реалізувати себе в цьому напрямі, а також допоможу знайти теми та енергію для особистих проєктів, які будуть приваблювати нових клієнтів.

про мене

Дизайнерка з досвідом роботи в діджитал та рекламних агенціях. Рік тому я вирішила стати незалежною дизайнеркою і заснувати малюсіньку студію perfectly boring studio зі створення бренд-айдентики. У вільний час займаюся предметним дизайном або передивляюся хороше і не дуже кіно.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії