Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Настя Леонова

Співзасновниця, видавчиня у ist publishing

З чим можу допомогти

- консультація "як видати книгу"

- поради по створенню мистецького видання: артбуку / фотокниги / зіну

- бюджетування книжкового проєкту

- консультація щодо грантових заявок у культурних та книжкових проєктах

- менеджмент культурних проєктів — особливості роботи та організації команди

про мене

Більше 8ми років працюю в культурній сфері як видавчиня та культурна менеджерка. До 2020 року була засновницею галереї сучасного мистецтва come in у Харкові, де курувала виставкові проєкти та публічну програму.

З 2017 є співзасновницею видавництва ist publishing, що спеціалізується на текстах про культуру та мистецтво, а також видає артбуки та фотокниги. У видавництві я відповідаю за стратегію, міжнародні проєкти та фінансову модель, зокрема гранти. Окрім цього, курую фотографічним напрямком та міжнародними ярмарками.

У 2022 році, разом із Катериною Носко, приєдналась до команди Мистецької Бібліотеки, для формування стратегіі та книжкової колекції інституції. З 2018 є однією з керівниць книжкової крамниці The Naked Books, а у 2021 була співорганізаторкою книжкового ярмарку Book Champions Weekend в Києві.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії