← до інших менторів

Надія Михалевич

Content Marketing Lead у Preply

З чим можу допомогти

Можу дати зворотній зв'язок на контент-стратегію, допомогти з формуванням контент-стратегії, сформувати процеси і відповісти на запитання стосовно роботи з командою (розвитком, навчанням, менеджментом)

про мене

Займаюсь макретингом вже більше 7-и років. Співзаснувала Центр інноваційної освіти "Про.Світ" і будувала комунікації організації з нуля на українському ринку. Згодом перейшла у сферу технологій і на разі працюю лише з іноземними ринками - США та Європа. Є також досвід роботи з ринками в Південній Америці, Азії, Близькому Сході і Африці. Цей досвід отримала працюючи менеджером з комунікацій у міжнародному акселераторі для стартапів Seedstars, зокрема вела всі маркетингові комунікації для міжнародної конференції на 1 тис. учасників в Лозанні, Швейцарія. Зараз курую контент-продакшн для блогу та Youtube і менеджу команду контент-маркетологів у глобальній компанії Preply в Барселоні.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴