Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Надія Лагутіна

Начальник відділу персоналу офісу доставки у Fozzy Group

З чим можу допомогти

Я залюбки ділюся досвідом так консультую у таких напрямках:

- побудова стратегії HR

- пошук та утримання персоналу

- побудова бренду роботодавця

- процесс онбордингу, навчання та розвитку для вашої компанії

- перформанс менеджмент та взаємовідносини зі співробітниками

про мене

Я володію глибокими знаннями у сфері регулювання, правил та культурних різниць, які впливають на взаємодію між людьми в різних країнах. Крім того, маю досвід ведення проектів, управління змінами та розвитку персоналу. Моїми компетенціями як HR-керівника з великим міжнародним досвідом є гнучкість, толерантність, комунікабельність та здатність розв'язувати конфлікти в ефективний спосіб. Я завжди орієнтована на результат та знаю як максимізувати потенціал та ефективність роботи команди в умовах різноманітності та змін.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії